O nás

Olga Sellene

členka asociace s mezinárodním certifikátem Spiritual Response Therapy – SRT a Spiritual Restructuring – SpR, na sebe navazujících metod duchovní přeměny. Studovala u duchovního otce obou metod, reverenda Roberta E. Detzlera, zakladatele mezinárodní asociace duchovní odezvy SRA.
Metody slouží k uvolnění skrytých bloků na zdraví, štěstí a duchovním růstu.
Esoterikou se zabývá od dětství, vlivem rodiny. Pro osobní výklady používá mariášové karty, Tarot, pracuje s kyvadlem, numerologií, pro harmonizování různých oblastí života používá Feng-Shui.
Pracuje s Vyšším Já, univerzální energií, intuicí.

Aktivity: osobní konzultace, přednášky, kurzy, relaxační pobyty s ezoterikou, letní pobyty s ezoterikou v Chorvatsku, v plánu i jiné země                                                                                                                                  Konzultace jsou možné s osobní účastí i na dálku.                                                                                                                   NOVINKOU JSOU NĚKTERÉ KURZY ON LINE

Způsoby kontaktu: osobně, telefonicky, emaiem, skype                                                                                           Komunikace je možná také na internetu slovem písmem i obrazem na www. vestenionline.cz, v ceně od 15,–Kč/1min

nebo na lince 906 70 90 15, která je v provozu 24 hodin pro dotazy o různých životních situacích, s kódem 1049. Cena hovoru je 70,-Kč/1min.

Anička* J. Bylinková

Spolupracujeme s:

  • Centrem regeneračních, relaxačních a alternativních metod v Brně
  • a dalšími spolupracovníky dle potřeby